Wykaz produktów ze wskazaniem zastosowania podstawowego oraz innych możliwych zastosowań w przemyśle - Imex Trading Bartłomiej i Jakub Pachla Sp. j.

Przejdź do treści

Menu główne:

Wykaz produktów ze wskazaniem zastosowania podstawowego oraz innych możliwych zastosowań w przemyśle

Biopreparat w formie proszku do wspomagania oczyszczania ścieków pochodzących z przetwórstwa ryb, owoców, warzyw i produkcji wina.

Biopreparat w formie bloku do rozkładu węglowodorów w przepompowni ścieków, osadniku myjni samochodowej lub warsztatu mechanicznego, innej dowolnej komorze z przepływającymi ściekami.

Biopreparat w formie proszku do wspomagania oczyszczania ścieków pochodzących z przemysłu mleczarskiego.

Biopreparat w formie płynu do usuwania węglowodorów głównie z trudnych do oczyszczenia twardych powierzchni jak np. beton, asfalt, metal, tworzywa sztuczne, tłuczeń na szlakach kolejowych zanieczyszczony produktami naftowymi itp.. Idealny do czyszczenia kostki brukowej z zanieczyszczeń w postaci olejów lub smarów.

Biopreparat w formie proszku do wspomagania oczyszczania ścieków ze szczególnie dużym ładunkiem tłuszczu, pochodzących głównie z zakładów przetwórstwa spożywczego.

Substancja zapachowa w formie płynu o bardzo szerokim spektrum zastosowań.

Biopreparat, pożywka, w formie proszku zawierający biologiczne substancje odżywcze i stymulatory, które podtrzymują i stabilizują zdrową biomasę mikroorganiczną w ściekach.

Biopreparat w formie płynu mający zdolność szybkiego utleniania azotu amonowego w ściekach w warunkach tlenowych, co skutkuje zmniejszeniem ilości azotu amonowego w  oczyszczanych ściekach. SK-BIOACTIV-19 stosuje się doraźnie i tylko w sytuacji całkowitego zaniku bakterii nitryfikujących.

Biopreparat w formie proszku do wspomagania oczyszczania ścieków pochodzących z zakładów przetwórstwa spożywczego, również z przetwórstwa rybnego na lądzie i na statkach.

Biopreparat w formie proszku do wspomagania oczyszczania ścieków zawierających zanieczyszczenia chemiczne i środki powierzchniowo czynne.

Biopreparat w formie proszku do wspomagania oczyszczania ścieków powstałych w przemyśle chemicznym.

Biopreparat w formie proszku do oczyszczania ścieków zawierających związki chloroorganiczne.

Biopreparat w formie proszku do oczyszczania gruntów skażonych zanieczyszczeniami węglowodorowymi.

Biopreparat w formie proszku przeznaczony do absorpcji węglowodorów rozlanych na utwardzonych powierzchniach poprzez natychmiastową absorbcję w wyniku kontaktu. Jest to bardzo szybka i łatwa w użyciu metoda pozbycia się rozlanych węglowodorów. Zastosowanie SK-BIOACTIV-25 pozostawia suche powierzchnie.

Biopreparat w formie proszku do wspomagania oczyszczania ścieków powstających w przemyśle papierniczym.

© 2019. Imex Trading Bartłomiej i Jakub Pachla Sp. j.. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności >>>.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego