Przeznaczenie podstawowe i inne pozastandardowe możliwe zastosowania w utrzymaniu higieny i estetyki - Imex Trading Bartłomiej i Jakub Pachla Sp. j.

Przejdź do treści

Menu główne:

Przeznaczenie podstawowe i inne pozastandardowe możliwe zastosowania w utrzymaniu higieny i estetyki

Biopreparat w formie płynu do usuwania węglowodorów głównie z trudnych do oczyszczenia twardych powierzchni jak np. beton, asfalt, metal, tworzywa sztuczne, tłuczeń na szlakach kolejowych zanieczyszczony produktami naftowymi itp.. Idealny do czyszczenia kostki brukowej z zanieczyszczeń w postaci olejów lub smarów.

Biopreparat w formie proszku do kontroli warstwy poszycia w trawnikach. Rekomendowany do użycia na placach gier, szczególnie na polach golfowych, murawach do gry w krykieta itp., jak również na zadbanych trawnikach dekoracyjnych.

Utrzymanie czystej wody w fontannach z zamkniętym obiegiem wody.

Biobreparat w formie proszku do rozkładu materii organicznej w kompostownikach. SK-BIOACTIV-13 znacząco przyspiesza rozkład materii, zmniejsza odór z kompostownika oraz czyni kompost o wiele bardziej wartościowym rolniczo poprzez zwiększenie zawartości składników mineralnych.

Substancja zapachowa w formie płynu o bardzo szerokim spektrum zastosowań.

SK-BIOACTIV-17 ma formę płynu zawierającego specjalnie dobrany zestaw drobnoustrojów do degradacji tłuszczu, olejów i smarów (TOS) w zmywarkach do naczyń.

Biopreparat w formie proszku do oczyszczania gruntów skażonych zanieczyszczeniami węglowodorowymi.

Biopreparat w formie proszku przeznaczony do absorpcji węglowodorów rozlanych na utwardzonych powierzchniach poprzez natychmiastową absorpcję w wyniku kontaktu. Jest to bardzo szybka i łatwa w użyciu metoda pozbycia się rozlanych węglowodorów. Zastosowanie SK-BIOACTIV-25 pozostawia suche powierzchnie.

Biopreparat w formie proszku do kontroli wzrostu alg i rzęsy w jeziorach i stawach.

Biopreparat w formie proszku do rozkładu odchodów zwierzęcych i innych substancji organicznych w gnojownikach, gnojowicy i kompoście. SK-BIOACTIV-28 znacząco przyspiesza rozkład odchodów i zmniejsza odór w stertach obornika.

© 2019. Imex Trading Bartłomiej i Jakub Pachla Sp. j.. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności >>>.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego